Producenci
Promocje
Szczotka ametystowa - 5,2 kg Złota Kolekcja
Szczotka ametystowa - 5,2 kg Złota Kolekcja
779,00 zł 399,00 zł
szt.
Czaroit obelisk 103 g  10 cm x 2 cm
Czaroit obelisk 103 g 10 cm x 2 cm
1 329,00 zł 449,00 zł
szt.
Czaroit Obelisk 112 g 8 cm x 2,5 cm
Czaroit Obelisk 112 g 8 cm x 2,5 cm
1 449,00 zł 499,00 zł
szt.
Biała szałwia liście 25 g - kadzidło
Biała szałwia liście 25 g - kadzidło
14,99 zł 12,99 zł
szt.
Biała szałwia liście 100 g - kadzidło
Biała szałwia liście 100 g - kadzidło
44,99 zł 38,99 zł
szt.

PayPo odroczone płatności w WZRASTAJMY

Materiał chroniący przed polem elektromagnetycznym (200 cm x 100 cm)

Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Najnowszej generacji materiał ekranujący pole elektromagnetyczne (PEM). Tkanina nie wymaga uziemienia!

Skuteczna ochrona, którą można wykorzystać jako materiał na: narzuty, zasłony, pościele, ubrania, pokrycia materaców itp.

Tkanina cięta laserowo o wymiarach 200 cm x 100 cm.

Tkanina zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym przez urządzenia telekomunikacyjne, takie jak telefony komórkowe, anteny stacji bazowych (2G GSM/GPRS, 3G UMTS/HSPA, 4G LTE, 5G), TV cyfrowa, radary, itp. Chroni nas również przed polem elektrycznym wytwarzanym przez kable oraz urządzenia elektryczne i elektroniczne.

JAKOŚĆ:

Oferowana tkanina ekranująca jest produktem najwyższej jakości. Tkanina cięta jest laserowo, który tnie i nadtapia delikatnie tkaninę bezdotykowo pozostawiając jej obrzeża w idealnej jakości.
Tkaninę można prać ręczne jak i w pralce automatycznej w temp. do 30°C, cykl „pranie delikatne”, z użyciem dowolnego środka do prania. Tkaninę można prasować. Nie wymaga ona uziemienia i wpływa bardzo korzystnie na organizmy żywe co przedstawiono w badaniach medycznych i biologicznych, które zamieszczone są na naszym blogu.

Tkanina zapewnia dobrą regenerację organizmu w czasie snu ekranując przed negatywnym wpływem promieniowanie elektromagnetycznego. Badania pokazały, że cykl dobowy dzień-noc odgrywa istotną rolę w procesie „naprawiania” DNA w komórkach. Jest to związane z tym, że w czasie nocnym nie ma światła słonecznego, którego promieniowanie UV uszkadza DNA, a aktywne produkty przemiany materii, które prowadzą również do uszkodzenia DNA, są w czasie nocy zminimalizowane.

Negatywny wpływ promieniowanie elektromagnetycznego na organizm ludzki polega przede wszystkim na zakłóceniu jego podstawowych czynności życiowych. Prądy elektryczne w ciele człowieka należą do normalnych funkcji życiowych: sygnały nerwowe polegają na przesyłaniu impulsów elektrycznych, elektrycznymi procesami jest również wiele reakcji biochemicznych od trawienia do aktywności mózgu. Można się, więc spodziewać, że długoczasowe działanie pola elektrycznego nawet o małym natężeniu może powodować złe samopoczucie. Alarmującą jest publikacja amerykańska, z której wynika, że „smog elektromagnetyczny” przyczynia się do chorób cywilizacyjnych (choroby układu krążenia, rak, cukrzyca) w znacznie większym stopniu niż zmiana trybu życia.

Gwałtowne, niekontrolowane zwiększenie zużycia energii elektrycznej w XX wieku i rozwój elektroniki, informatyki, telekomunikacji, nawigacji satelitarnej oraz urządzeń diagnostycznych i przemysłowych skłania nie tylko do analizy zagrożeń cywilizacyjnych, ale również do opracowania metod ekranowania przed PEM. Ekrany pola elektromagnetycznego ADR®Technology są odpowiedzią na te wyzwania. Ekrany te są kompozytami - układami wielofazowymi i stanowią nowoczesne podejście do problemu ekranowania PEM, gdyż przez dobranie faz składowych, ich stosunków objętościowych i sposobu łączenia faz można zaprojektować ekrany o żądanym zakresie częstotliwości oraz efektywności ekranowania.

 

Tkanina ADR TEX jest kompozytem wykorzystującym metodę ekranowania pola elektromagnetycznego opracowaną przez ADR Technology. Matrycę tego kompozytu stanowi tkanina utkana z wielu rodzajów przędz z wprowadzonymi nitkami wykonanymi z metalu (INOX). Po utkaniu, wypraniu, stabilizowaniu,  materiał jest w ostatniej fazie impregnowany roztworem ADR SOL, następnie wysuszony. Efektem impregnacji jest „uwięzienie” cząsteczek wody w strukturach porowatych tkaniny, pokrywającą  dookoła siatkę przewodzącą.  Tkanina w takim rozwiązaniu technologicznym nabiera cech ekranujących pola elektryczne niskiej częstotliwości przez absorpcję.  Rozwiązanie takie jest odróżnieniem od sposobu ekranowania typowych materiałów ekranujących wykonanych np. z włókna poliamidowego pokrytego cienką warstwą srebra lub tkanin, które tylko mają w sobie krzyżujące się druciki stalowe i tkaniny takie nie posiadają ekranowania na niskich częstotliwościach przez absorpcję, jak w przypadku tkaniny ADR TEX. Wówczas z racji braku zastosowania Technologii ADR, tego typu materiały ekranujące na niskich częstotliwościach pola elektrycznego wymagają uziemienia co jest trudne w zastosowaniu w aplikacjach jak: rolety i zasłony na okna, baldachimy, warstwy w materacu i kołdrze nie wspominając o zastosowaniu ich jako materiał na ubrania.  Nie są  do końca rozpoznane skutki negatywne stosowania takich materiałów w ochronie człowieka przed promieniowaniem. Takich wad nie posiada tkanina ADR TEX, która oprócz testów skuteczności ekranowania posiada opublikowane badania medyczne i biologiczne, które ujawniły wręcz niesamowite efekty korzystnego wpływu zastosowania Technologii ADR. 

 • „Wpływ pól elektromagnetycznych oraz ich ekranowania na jakość nasion marchwi”.
  1. Nieprawidłowe chore siewki zmniejszyły się średnio o 50% po zastosowaniu ekranu ADR,
  2. Energia kiełkowania wzrosła po zastosowaniu ekranu ADR,
  3. Zdolność kiełkowania w każdym przypadku rodzajów pól wzrosła po zastosowaniu ekranu ADR.
 • Wpływ ekranowania pola elektrycznego o niskiej częstotliwości na ruchliwość plemników ludzkich”
  1. Stwierdzono, że promieniowanie ELF-EMF wywiera negatywny wpływ na ruchliwość ludzkich plemników. Pod wpływem pola elektromagnetycznego zaobserwowano istotny spadek szybkości ruchliwości plemników oraz istotny wzrost wartości odchyleń bocznych głowy,
  2. Stwierdzono pozytywny wpływ ekranu dielektrycznego ADR®Technology. Efekt ten kompensował zmiany ruchliwości plemników indukowane przez promieniowanie ELF-EMF.
 • „Wpływ pól elektromagnetycznych oraz ich ekranowania na wzrost fasoli karłowatej”
  1. Narażenie roślin na ekspozycje podwyższonego pola elektromagnetycznego niekorzystnie wpłynęło na ich wzrost,
  2. Rośliny narażone na promieniowanie elektromagnetyczne bez dominacji jego składowych miały najmniejszą wysokość i najmniejsze międzywęźla,
  3. Ekranowanie pól elektromagnetycznych ekranem według Technologii ADR skutecznie zabezpiecza przed ujemnym wpływem na wzrost roślin.

Technologia ADR posiada międzynarodowe patenty.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl