Producenci

PayPo odroczone płatności w WZRASTAJMY

Wyłączenie Odpowiedzialności Cywilnej

 Logotyp Wzrastajmy

Wyłączenie Odpowiedzialności Cywilnej

 

PRZED ROZPOCZĘCIEM KORZYSTANIA Z NINIEJSZEGO STRONY INTERNETOWEJ NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WARUNKAMI JEJ UŻYTKOWANIA

 

 Wierzymy w wspierający wpływ energii, zdolności kryształów, kamieni oraz innych naszych produktów. Używamy to osobiście do poprawy naszego zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego. Chociaż na własne oczy przekonaliśmy się, jaki wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie mają nasze umiejętności energetyczne, to nie jesteśmy lekarzami i nie możemy udzielać porad medycznych. Porady energetyczne, energetyczne produkty oraz kryształy nie powinny być używane jako substytut porady lekarskiej lub leczenia. Wszystkie informacje na tej stronie, w tym produkty, usługi oraz informacje o stanie zdrowia czy energetyki, służą wyłącznie celom informacyjnym. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek alternatywnych metod leczenia lub wykorzystaniem naszych informacji i usług do wykorzystania w życiu należy skonsultować się z licencjonowanym lekarzem.

Nie możemy udzielić gwarancji, jak będą działać nasze usługi ani produkty, ponieważ są to względy indywidualne i zależne od klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby na tej witrynie udostępniać cenne i użyteczne informacje. Nie gwarantujemy jednak, że informacje, które oferujemy na wzrastajmy.pl lub do których łącza prowadzą w innych witrynach, są dokładne, kompletne lub aktualne. W żadnym wypadku wzrastajmy.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z treścią, usługą lub za jakiekolwiek pominięcia lub błędy w zawartości tej witryny.

Nie udzielamy porad medycznych ani nie przepisujemy żadnych zabiegów medycznych bez porady lekarza. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za twoje działania, jeśli wykorzystasz jakiekolwiek informacje na tej stronie do własnego leczenia lub leczenia innych.

Korzystając z informacji na tej stronie, akceptujesz wszelkie ryzyko i odpowiedzialność dotyczącą swoich działań. Korzystając z informacji zawartych na stronie, kupując lub korzystając z naszych usług zamieszczonych na stronie wzrastajmy.pl, zgadzasz się w pełni zwolnić z odpowiedzialności wzrastajmy.pl, jego właścicieli, przedstawicieli, konsultantów i pracowników od wszelkich roszczeń lub odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub obrażenia osobiste, emocjonalne, psychologiczne, finansowe lub inne, które możesz ponieść w związku z korzystaniem z produktów lub usług zamieszczonych na wzrastajmy.pl .

Naszym celem w wzrastajmy.pl jest zapewnienie naszym klientom i czytelnikom pozytywnego, zdrowego i przyjemnego doświadczenia poprzez korzystanie z naszych usług, produktów i artykułów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego ostrzeżenia lub naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail: kontakt@wzrastajmy.pl .

1. Postanowienia ogólne

Treści tej strony internetowej zostały przygotowane z możliwie największą starannością. Operator strony nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność i aktualność prezentowanych tu treści. Korzystanie z treści strony internetowej odbywa się na własne ryzyko użytkownika. Teksty odzwierciedlają indywidualną opinię danego autora. Przez samo korzystanie ze strony internetowej operatora nie dochodzi do skutku żaden stosunek prawny między użytkownikiem i operatorem. 

 

2. Linki zewnętrzne

Strona wzrastajmy.pl zawiera odnośniki (linki) do stron osób trzecich (“linki zewnętrzne”). Odpowiedzialność za te strony ponoszą wyłącznie ich twórcy. Operator serwisu podczas pierwszych odwiedzin na stronach, do których kierują linki zewnętrzne, sprawdził, czy zamieszczone na nich obce treści nie naruszają obowiązującego prawa. W danym momencie nie stwierdził widocznych oznak naruszenia prawa. Operator serwisu nie ma żadnego wpływu na obecną i przyszłą postać odnośnych stron ani zamieszczone na nich treści. Umieszczenie w niniejszym serwisie linków zewnętrznych nie oznacza, że operator strony rości sobie prawo własności do treści  dostępnych poprzez te linki. Ciągła kontrola linków zewnętrznych bez konkretnych informacji o naruszeniach prawa jest dla operatora niemożliwa. Jednakże w przypadku stwierdzenia naruszenia prawa takie linki zewnętrzne są bezzwłocznie usuwane. 

 

3. Prawa autorskie i pokrewne oraz ochrona znaku towarowego

Prowadzący stronę internetową przestrzega we wszystkich publikacjach praw autorskich względem użytych grafik, dokumentów dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów. 

Prowadzący stronę internetową korzysta z samodzielnie wykonanych grafik, dokumentów dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów, bądź sięga do grafik, dokumentów dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów nie
wymagających licencji lub wymaganą licencję posiada. Wszelkie marki i znaki towarowe wymienione w obrębie portalu internetowego, ew. chronione przez osoby trzecie podlegają bez ograniczeń przepisom aktualnie obowiązującego prawa w zakresie ochrony znaku towarowego oraz ochrony posiadania odnośnie do właścicieli. Samo wymienienie znaków firmowych nie oznacza, że nie są one chronione przez prawa osób trzecich! Prawa autorskie opublikowanych obiektów, sporządzonych
samodzielnie przez prowadzącego stronę internetową przysługuje wyłącznie prowadzącemu stronę internetową wzrastajmy.pl. Powielanie lub wykorzystywanie grafik, dokumentów dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest bez wyraźnej nań zgody ze strony prowadzącego stronę internetową wzrastajmy.pl jest zabronione. Treści opublikowane na wzrastajmy.pl podlegają prawu o ochronie praw autorskich i pokrewnych. Każde wykorzystanie tych treści, które nie zostało dopuszczone przez wyżej wymienione prawo, wymaga uzyskania uprzedniej pisemnej zgody operatora lub danego posiadacza takich praw. Dotyczy to w szczególności powielania, edytowania, tłumaczenia, zapisywania, przetwarzania względnie odtwarzania treści w bazach danych lub w innych mediach i systemach elektronicznych. Treści i prawa osób trzecich są przy tym odpowiednio oznaczone. Niedozwolone powielanie lub publikowanie poszczególnych elementów lub kompletnych stron jest niedozwolone i podlega karze. Dozwolone jest jedynie sporządzanie kopii i pobieranie treści do użytku osobistego, prywatnego i niekomercyjnego. Przedstawienie tej strony w obcych kadrach (frames) jest możliwa tylko za pisemną zgodą. 

 

4. Skuteczność prawna wyłączenia z odpowiedzialności cywilnej

Niniejsze wyłączenie z odpowiedzialności cywilnej należy traktować jako część oferty internetowej, z której podano odsyłacz do tej strony. Jeżeli części lub poszczególne sformułowania tego tekstu nie są zgodne, utraciły zgodność, są częściowo niezgodne z obowiązującym stanem prawnym, to pozostałe części tego dokumentu pod względem zawartości i ważności pozostają nienaruszone.

Newsletter
Zapisz się do Newslettera!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i aktualnościach ze świata duchowego.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na marketing, którą możesz w każdej chwili cofnąć. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl