Producenci

PayPo odroczone płatności w WZRASTAJMY

O nas

 

Sklep Wzrastamy to miejsce gdzie możesz znaleźć wysoko wibracyjne przedmioty wspierające nasz rozwój duchowy, zdrowie czy pobudzające nasze potencjały. Wszystko co tutaj znajdziesz służy po to byśmy coraz więcej czuli i wracali do SIEBIE. Żyli w zdrowiu, szczęściu i harmonii z sobą i całym światem.

 

Sklep WZRASTAMY powstał z potrzeby przekazania tego co najlepsze do ODCZUWANIA SIEBIE i polepszenia swojego ZDROWIA i ŻYCIA.

Sam sklep oraz idea projektu WZRASTAJMY narodziła się z wewnętrznej coraz to silniejszej potrzeby odkrywania tego Kim Jesteśmy. Wewnętrzne czucie, sny, odbieranie informacji z przestrzeni coraz bardziej pokazywały, że jest COŚ więcej, a my wszyscy jesteśmy WYJĄTKOWYMI Istotami. Już dawno temu zapomnieliśmy o swoich umiejętnościach, potencjałach, możliwości samoleczenia, czy odbierania informacji. Zapomnieliśmy o swojej MOCY. 

Jednak nastał czas zmiany, nie tylko w sferze naszego ducha, lecz całej gospodarki, polityki, zdrowia, relacji międzyludzkich. Czas zburzenia tego świata, który powstał na wyzysku, pieniądzu, cierpieniu i kłamstwie. Świat w którym tylko na chwilę zabrakło MIŁOŚCI, po to by w pełni teraz się przeobrazić i zjednoczyć Nas z całym Wszechświatem, a co najważniejsze - samym SOBĄ.

 

Dlaczego powołaliśmy do życia nasz SKLEP oraz ku czemu on służy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, a wręcz istnieje kilka powodów i celów dlaczego to robimy.

  1. Pierwszym ważnym powodem jest wspieranie osób pragnących się rozwijać. Szukających wsparcia i wskazówek w świecie duchowym - wspieramy za sprawą konsultacji. Wielokrotnie wspierając innych bazujemy na własnym (niemałym) doświadczeniu. Wiemy bardzo dobrze, że duchowość to nie wszystko. Żyjemy w ciałach, jesteśmy wielowymiarowi co stanowi, że nie możemy dbać wyłącznie o sferę ducha, lecz o ciało także. Holistycznie patrzymy na każdego człowieka stąd wiemy, że bardzo ważną rzeczą są wspierające nas przedmioty. Szukaliśmy najpierw dla siebie. Ratowaliśmy się z wielu skrajnie energetycznych czy zdrowotnych sytuacji i wiemy co może pomóc na różnego rodzaju "problemy". Stąd wszystko to co wspiera i to co sami mamy na sobie przetestowane staramy się polecać innym i stąd bierze się nasz asortyment. Jesteśmy dość wszechstronni, ale tak trzeba, żeby utrzymać równowagę w ciele jak i w duchu. Poznaliśmy za sprawą doświadczenia, obserwacji czy czucia co i jak działa. Niestety zaobserwowaliśmy też dużo manipulacji i oszustwa jakie stało się normą w światku handlowców, dostawców. Nie zgadzamy się na pewne praktyki i naszym najwyższym celem jest sprzedaż towarów, które wg naszego czucia są najodpowiedniejsze. Nie wprowadzamy do naszego sklepu towaru, który nie wspiera Nas i Was.
  2. Wzrastamy to również koncepcja stworzenia sklepu, w którym będą mogli znaleźć się inni twórcy czy producenci. Zależy nam na promowaniu ludzi o pięknych sercach, tworzących wspierające rzeczy dla innych. Jest to bardzo ważny czas żeby siebie wspierać nawzajem, promować regionalnych producentów oraz towary wysokiej jakości ale też tej energetycznej jakości. Niestety, ale zastrzegamy możliwość współpracy z nami. Dla nas najważniejsza jest jakość i energetyka danej rzeczy oraz twórcy. Zawsze wszystko sami testujemy, a następnie z czystym sumieniem możemy polecać dalej. Najważniejsze dla nas są efekty i wibracja jaką przekazujemy.
  3. Kolejnym powodem to jest twórczość, którą odkryłam za sprawą coraz większego czucia i odbierania świata duchowego. Wiem i po to między innymi jestem, żeby przez tworzone przedmioty, czy obrazy wprowadzać wysoko wibracyjną energię do naszych domów. Transformować, łagodzić i rozświetlać przestrzenie w których żyjemy. Za sprawą czucia umiem tworzyć przedmioty wspierające nasz rozwój, dostosowane do odpowiedniej przestrzeni czy osoby. Kryształowa Technologia Serca by Selenity to właśnie to co robię, a moimi towarzyszami w tym są Kryształy, bo to właśnie one będą towarzyszyć nam na każdym kroku w nowym czasie, w nowej technologii na Nowej Ziemi. Więcej informacji o moich dziełach można znaleźć w kategorii na blogu pod nazwą: SelenityArt - twórczość.

 

KIM JESTEŚMY?

Projekt WZRASTAJMY tworzy Monika (SelenityArt) oraz NomolaS. Dwie istoty czujące, z bardzo dużym doświadczeniem w pracy z energią, posiadające możliwość wglądów i ściągania informacji z przestrzeni. Bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy pragniemy przekazać wszystko to co wg nas wspiera, odblokowuje, uzdrawia i otwiera na świat energetyczny. 

 


 

Newsletter
Zapisz się do Newslettera!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i aktualnościach ze świata duchowego.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na marketing, którą możesz w każdej chwili cofnąć. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl