Likwidujemy obciążenia energetyczne

Ściągamy z osób obciążenia energetyczne, które mają różnoraki wpływ na nasze życie oraz zdrowie. Najczęściej takie obciążenia powodują, wysysanie z nas energii – stajemy się wtedy senni oraz zmęczeni. Ponadto takie obciążenia wpływają na nasz nastrój, popadamy w stany depresyjne, czujemy się często bezradni, pozbawieni sił i energii. Takie blokady energetyczne mogą wpływać na strefę rodzinną, finansową oraz relacje z innymi. Żeby zrozumieć ten stan musimy w końcu pojąć, że nie jesteśmy ciałem fizycznym doświadczającym w duchowości, tylko istotą duchową doświadczającą w fizyczności. Wszystko co nam się przytrafia zawsze ma swój początek w energetyce, a dopiero z czasem ujawnia się w materii.

Oczyszczanie pola energetycznego osoby
Likwidowanie klątw rodowych
Usuwanie czarów, klątw złorzeczeń
Obciążenia rodowe
Wyciąganie demonów oraz innych bytów
Przywracanie prawidłowej aury i przepływu energii w ciele
Aktywowanie połączenia z Ziemią i Źródłem
Rozświetlanie osoby i doładowywanie energią

Wszystko ma swój początek w energetyce

Często zdarza się, że energie wywołują bezpośrednie skutki w naszym codziennym życiu. Mogą one być przeróżne i powodować wszystko – od drobnych zmian w naszych doświadczeniach do kompletnego spustoszenia. Sama myśl o tym wywołuje u wielu osób zwątpienie czy nawet strach. Dlatego podstawą bycia w zdrowiu i szczęściu jest oczyszczanie energetyczne ciała i ciał mentalnych.

Budda powiedział: Gdy cierpi człowiek mądry, pyta siebie: cóż takiego zrobiłem dotychczas, aby uwolnić się od mego cierpienia? Co jeszcze mogę uczynić, by je przezwyciężyć? Tymczasem nierozsądny człowiek, który cierpi, pyta: Kto mi to zrobił?

Thich Nhat Hanh

Przekierowanie do sklepu Wzrastajmy

Studium przypadków

Zobacz z jakimi niesamowitymi sytuacjami mamy do czynienia.

Kryształowe dyski energetyzujące i oczyszczające przestrzeń

Sprawdź swoją energetykę

Z naszą pomocą możesz dowiedzieć się czy posiadasz obciążenia energetyczne. Są rzeczy i wpływy o których często sobie nie zdajemy sprawy, że istnieją. I to właśnie te energie wpływają na nas. Zbadaj swoje ciało i dowiedz się o przyczynie Twoich dolegliwości z głębszego poziomu.

Title

Oczyszczanie energetyczne osób

Title

Oczyszczanie Energetyczne Domów i Przestrzeni

Title

Aktywacja energetyki i połączenie z własną Istotą

Title

Odprowadzanie zmarłych

Title

Oczyszczanie z chipów

Title

Egzorcyzmy – pozbywanie się bytów z ciała

Title

Energetyczne Obrazy

Title

Energetyczne Dyski Wspierające Dom

Title

Amulety Ochronne

Title

Moc Kryształów
Geody Ametystowe i kamienie

Title

Świece Wysoko Wibracyjne

Title

Wspierające Symbole

Co się dzieje z moją córką? Myśli samobójcze dziecka i szpital psychiatryczny w tle.

Przyszło nam się zmierzyć z ciekawym przypadkiem nastolatki, która za sprawą wyjątkowej wrażliwości i zdolności widzenia odseparowała się od rodziny, wpadła w lęki, kompleksy, straciła sens życia. Nie radząc sobie sama z sobą, mając samobójcze myśli, nie zostawiła wyboru rodzinie i dla własnego dobra została skierowana do szpitala psychiatrycznego… Sytuacja rodzinna Nastoletnia Iza bo o…

Czytaj dalej…