Producenci
Promocje
Czaroit obelisk 103 g  10 cm x 2 cm
Czaroit obelisk 103 g 10 cm x 2 cm
1 329,00 zł 664,50 zł
szt.
Czaroit Obelisk 112 g 8 cm x 2,5 cm
Czaroit Obelisk 112 g 8 cm x 2,5 cm
1 449,00 zł 724,50 zł
szt.

PayPo odroczone płatności w WZRASTAJMY

Sesje i konsultacje

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

KONSULTACJE - SESJE TERAPEUTYCZNE - POMOC W ODNALEZIENIU SIEBIE

Energetyczna propozycja dla wszystkich WZRASTAJĄCYCH i szukających pomocy duchowej. Naszą misją jest poszerzanie świadomości o świecie duchowym. Nasze doświadczenia, wiedza i umiejętności wykorzystujmy, żeby wspierać każdego szukającego pomocy.

Wzrastajmy - obraz energetyczny - zmiany na ziemi

Bardzo ważna jest profilaktyka energetyczna. Tak samo jak dbamy o nasze ciało fizyczne, powinniśmy równie uważnie dbać o ciało energetyczne i nasze przepływy energii.

Bardzo rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym, a istotą duchową, zamanifestowaną i zamieszkującą chwilowo dane ciało. Przyszliśmy tu żeby doświadczać i tylko od nas zależy czy “skafander” (ciało), który wybraliśmy prawidłowo będzie funkcjonować czy też nie. Mamy wiele narzędzi i możliwości żeby poprawić stan swojego zdrowia czy samopoczucia. Otwórzmy się na to, czego nie uczy się w szkołach i co ogólnie jest wypierane, gdyż tylko odnajdując samego Siebie w Sobie jesteśmy w stanie żyć w szczęściu i zdrowiu. Regularne oczyszczanie energetyczne to klucz do poprawy i zmiany na lepsze Twojego życia. 

WZRASTAJMY to kwintesencja pracy, wiedzy, informacji oraz rozwoju jaki na przestrzeni wielu lat, jak i wcieleń doświadczyliśmy nieustannie podnosząc swoje wibracje oraz otwierając się energetycznie. 
Za sprawą wielu cudownych wydarzeń doszliśmy do momentu w którym możemy pomagać sobie i innym. To jest ten kluczowy czas - czas zmian. Do Ziemi docierają wysoko wibracyjne energie, które zaczynają pomału transformować naszą rzeczywistość. Stare już nie powróci - zaczynamy budować nowych SIEBIE. To czas powrotu do siebie i odkrycia tego kim tak naprawdę jesteśmy. Każdy poczuje to w sercu jak już tylko będzie gotowy.
 
Powrót człowieka do swojej pierwotnej doskonałej postaci to praca energetyczna każdego z Was, ale też skupienie się na materii, uwolnienie od tego co było, odkrycie własnych potencjałów i możliwości, samoleczenie, jasnowidzenie, czucie, komunikacja z całym wszechświatem. Czas odkryć moc w sobie. Swoje potencjały, które były przez wieki ukrywane. Czas być zdrowym i pełnym energii, materializować swoje piękne życie. Potrafisz to, tylko na chwile zapomniałeś o tym... ale już czas się obudzić.
 
 
lakota wrzastajmy wódz
 
 
 
Konsultacje i sesje energetyczne 
 
Konsultacje dotyczące rozwoju duchowego i polepszania swojego zdrowia czy relacji międzyludzkich.
Wszystko co się dzieje w Twoim życiu ma swój początek w energetyce. Konsultacje mają na celu rozwiązanie Twojego problemu, znalezienie przyczyny i odpowiednie działanie. Każdy przypadek jest indywidualny, każdy boryka się z innymi problemami, każdy jest inny. Przy konsultacjach jesteś w stanie również nauczyć się zmieniać swoje życie, pracować z energią oraz tego jak samodzielnie się oczyszczać. 
 
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE.
 
 
Oczyszczanie energetyczne
 • Oczyszczanie energetyczne osób i miejsc
 • Aktywacja energetyki i odbudowa kanałów energetycznych istoty
 • Poznajesz moc słów, samemu z moją pomocą uwalniasz się od obciążeń, uczysz się techniki, którą potem samodzielnie możesz praktykować i udoskonalać wg własnego czucia
 • Odblokowujesz się na odbieranie energii - oczyszczenie, harmonizacja i aktywacja punktów energetycznych oraz gruczołów wspomagających odbieranie subtelnych energii - uczysz się swojego ciała i energetyki
 • Oczyszczasz się od klątw, uroków, chipów, blokad nałożonych w innych wcieleniach, sam świadomie likwidujesz obciążenia wpływające na Ciebie. Bardzo często po takim uwolnieniu polepsza się stan zdrowia, odczuwasz więcej energii w swoim ciele, polepszają się Twoje relacje z ludźmi, czujesz i wiesz więcej - mocniejsza intuicja. 

 

KONSULTACJE, SESJE CZY PRACA NAD OCZYSZCZENIEM ENERGETYCZNYM TO PROCES KU TWOJEMU UWOLNIENIU I POLEPSZENIU TWOJEGO ŻYCIA

💚 Uczysz się tego jak oczyścić ciało, żeby polepszyć odbieranie subtelnych energii.
💛 Uzyskujesz odpowiedzi na na nurtujące Ciebie pytania i odczucia.
🧡 Wyjaśnione zostają zjawiska paranormalne, przyczyny chorób fizycznych i psychicznych. 
❤️ Uczysz się jak się bronić i jak pracować energetycznie. 
💜 Budzone zostaje w Tobie odczucie JEDNI i miłości do siebie i innych.
 
Zapraszamy w podróż w nieznane, każdy dzień, każdy przypadek to nowa przygoda, której celem jest budzenie świadomości i odkrywanie tego co przez wieki było zakryte. 
 
 
 

Kiedy powinieneś zwrócić uwagę na to co dzieje się w energetyce?

 • Jeśli w Twoim otoczeniu dzieją się dziwne, niewyjaśnione rzeczy

 • Prześladuje Cię notorycznie pech, wiele rzeczy Ci się nie układa

 • W Twojej przestrzeni źle się czujesz

 • Masz zaburzenia ciężkie do zdiagnozowania i wyleczenia

 • Nie radzisz sobie ze sobą lub masz depresję

 • Medycyna konwencjonalna nie zadziałała a masz problem ze zdrowiem

 • Nie układa Ci się w związku

 • Czujesz, że ktoś rzucił na Ciebie czar lub klątwę

 • Nie sypiasz dobrze oraz masz wrażenie, ze ktoś Ciebie obserwuje

 • Twoje dziecko mówi o "dziwnych" zdarzeniach - widzi istoty

  

Rozwój duchowy to droga na której w końcu spotykasz samego SIEBIE.

PAMIĘTAJ: Żeby się oczyszczać energetycznie nie potrzebujesz guru, bioenergoterapeuty czy kogokolwiek innego. Ty sam świadomie możesz niwelować wszystkie blokady. Do niektórych trzeba być bardziej przygotowanym, do innych mniej. Grunt to wzrastanie, podnoszenie wibracji. Im bardziej się podnosisz wibracyjnie, tym jesteś w stanie więcej obciążeń z siebie zdjąć. Najważniejsze to świadomość i rozpoczęcie pracy nad sobą. W tym pomagamy. Dajemy wędkę, ustawiamy znaki.. lecz drogą podążasz Ty sam. Wspieramy na drodze przebudzenia duchowego i w szukaniu SIEBIE.

Dostaję pytania odnośnie technik, metod, kto uczył, skąd, jak i dlaczego. Czy wahadłem, czy tarotem, czy magiczną kulą. Zdarzają się pytania również osób bardziej przywiązanych do różnego rodzaju rytuałów, czy magicznych obrzędów, nie ważne czy słowiańskich czy innych. WIEDZ, ŻE TUTAJ TEGO NIE ZNAJDZIESZ. Dobrze znamy i widzimy na czym polega świat "duchowy", kto z kim i za co współpracuje. Przekazują fakty, jednak kluczowe informacje są przekłamywane, żeby zmanipulować, nie dopuścić do pełnego uwolnienia. Nastał czas odkrycia mocy w sobie, dlaczego w sobie? Ponieważ to w nas jest iskra Źródła, my nią jesteśmy. I nie ważne w jakiej formie, czy na jakim placu zabaw doświadczamy. Mamy w końcu możliwość uwolnienia się i świadomie połączenia swojej energetyki z ciałem. Mamy w końcu możliwość życia w zdrowiu. Kreacji lepszego świata. To już się dzieje, politycznie, ekonomicznie i duchowo. Dlatego nie pracuje w oparciu o stare, czas odkryć nowe w sobie. I złamać stare blokady i programy. Wszystko możemy, budząc się duchowo, działając energetycznie i dbając o materię wokół nas możemy zmieniać cały świat. Niech każdy zrobi to na swoim podwórku, a bardzo szybko się obudzimy w doskonałym świecie w połączeniu z całym Wszechświatem.

Szukasz więcej informacji? Zajrzyj na bloga. Wszystkie nasze odczucia znajdziesz właśnie tam.

Newsletter
Zapisz się do Newslettera!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych produktach i aktualnościach ze świata duchowego.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na marketing, którą możesz w każdej chwili cofnąć. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl