Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

PayPo odroczone płatności w WZRASTAJMY

Obrazy energetyczne - podwyższanie wibracji

Energetyczne obrazy tworzone przez Monikę (SelenityArt) to przedstawienie świata energii, wibracji, które nie są widoczne gołym okiem. Obrazy te to przekazy dla nas. Pokazanie tego Kim Jesteśmy. Jakie energie wokół nas krążą, skąd pochodzimy i jaki potencjał w sobie mamy. Moc i Intencja Twórcy pozwala odbiorcy doświadczyć i odczuć w sobie Nieskończoną Boską Energię Istnienia. Obrazy energetyczne SelenityArt to portal do świata energii, do poczucia Iskry Absolutu w Sobie, gdyż Każdy Ją ma. Każdy z tych obrazów ma pobudzić odbiorcę, aktywować jego potencjały oraz Serce, żebyś mógł poznawać coraz głębiej samego Siebie.

Wzrastajmy


 

Wybór odpowiedniego obrazu:  racji, że każdy obraz jest inny, pała inną energetyką, ważne jest żebyś odczuł i wyraził wolę znalezienia tego który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy i będzie wspierać Ciebie i Twoją przestrzeń. Czuciem odnajdziesz ten najwłaściwszy.

 

Dzięki obrazom możesz:
  • Odczuć kosmiczną energię i połączenie ze Wszechświatem. 
  • Aktywować swoje "trzecie oko" oraz pobudzić szyszynkę do przekazywania informacji z Twojego najwyższego JA.
  • Podwyższyć swoje wibracje - obrazy (wczucie się w nie) pozwala doświadczyć błogiego stanu spokoju i miłości.
  • Obrazy aktywują Twoje własne zapisy informacyjne, które tworzy Twoja Istota - dzięki nim możesz odbyć podróż w Twoją bezpieczną przestrzeń i zacząć aktywować i pobudzać swoją energetyczną pamięć.
  • Osoby sensytywne i rozwijające się duchowo za pośrednictwem obrazów, przenoszone są w przestrzeń Źródła i wszechogarniającej Miłości Uniwersalnej.

Obrazy sprzedawane są w formie plakatów lub jako wydruk na płótnie malarskim wysokiej jakości. Plakaty oddają w pełni intensywność barw obrazów. Obrazy na płótnie mają zupełnie inny charakter, a ich barwa jest nieznacznie mniej intensywna niż ma to miejsce na plakatach.
UWAGA: Wszystkie obrazy podlegają ochronie praw autorskich. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania obrazów. © SelenityArt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl