O nas

TWORZYMY NOWĄ ZIEMIĘ

Kim jesteśmy…

Co tworzymy…

Zmieniamy
siebie
i swoją
przestrzeń

1

Wzrastajmy, rozwijajmy się, podnośmy wibracje swoje i przestrzeni w której żyjemy – to mamy w sercu, do tego dążymy, sprawdzamy, doświadczamy, weryfikujemy, uczmy się słuchać samego SIEBIE. Nastał czas na pobudkę i zmiany. Usłysz siebie i podążaj za głosem własnego Ja. 

Rozwój to ciągła praca na wielu poziomach, dbanie i dostrzeganie nie tylko świata duchowego i energetycznego ale też skupieniu się na materii i przestrzeni w której żyjemy. Dane nam zostały skafandry zwane ciałami, nauczmy się o nie dbać i SAMEMU sprawmy, że będziemy zdrowi. To się tyczy również przestrzeni w której żyjemy, jest tak wiele przedmiotów czy miejsc podnoszących nasze wibracje, a jak podnosimy wibracje to również uleczamy siebie, sprawiamy, że przepełnia nas miłość i zaufanie… a jak to się dzieje to zmienia się wszystko, zaczynamy kreować z poziomu serca..

TU I TERAZ nastał czas na pokazanie tego co znam, doświadczam, czego uczę się i odkrywam aby dojść do SIEBIE, uzdrowić ciało i duszę. Odchodzą stare przekonania, świat się zmienia bo my sami chcemy zmian. Dlatego powstaje portal WZRASTAJMY, kwintesencja wszystkiego co wspomaga rozwój, czego doświadczyłam, co wpłynęło na moje “przebudzenia”, gdyż co chwilę przebijamy kolejne sufity własnego rozwoju i następuje zrozumienie i wielkie ACHA.. . 

Jestem ciągłym poszukiwaczem PRAWDY, weryfikuję, doświadczam, czuję… 

Wzrastajmy.pl to portal bogaty w różnego rodzaju informacje oraz przedmioty wspomagające nasz rozwój oraz zdrowie. Znajdziesz tu również utwory polskiego kompozytora tworzone prosto z serca, zaprogramowane w odpowiednie intencje czy częstotliwości wspomagające rozwój. LIGHT VIBRATIONS bo o tym mowa to muzyka nowej ziemi, gdyż słowa i zakodowana energia intencji ma niewyobrażalną moc. Wszystko ma znaczenie, dlatego świadomie patrzmy i obserwujmy, wypełniajmy przestrzeń wysokimi wibracjami. Warto, gdyż jesteś tu by nie szukać poza sobą, ale znaleźć w sobie PRAWDĘ i CEL swojego istnienia.

Wznieś siebie i swój dom na wyższe wibracje.
Niech zapanuje harmonia.

Daję to co sama chcę mieć. Szukam PRAWDY w każdej dziedzinie życia i z tym co odkrywam pragnę się z Tobą podzielić.

Głównym założeniem portalu Wzrastajmy.pl jest przedstawianie wielu różnego rodzaju koncepcji, metod, inspiracji czy nawet wiedzy, która jest zapomniana albo nieznana o tym jak rozwijać się, odnajdować  siebie, przekształcać przestrzeń żeby korzystnie na nas wpływała. Dom to coś więcej niż mury, to energia… Naszym domem jest nasze ciało, a także przestrzeń wokół nas dlatego wzbogacajmy jedno i drugie… świadomie otaczajmy się i stosujmy WZRASTAJMY.. 

Przestrzeń w zgodzie z własnym wnętrzem

MoNa

Muzyka Nowej Ziemi

Asajah

Czym byłaby przestrzeń bez harmonijnej muzyki tworzonej prosto z serca z wprowadzonymi intencjami oraz określonymi częstotliwościami. Badamy wpływ dźwięku, obserwujemy jak niesamowity wpływ na nasze ciało oraz naszą energetykę ma wpływ muzyka zaprogramowana w odpowiednie intencje. Muzyka powinna być tworzona świadomie, gdyż to co jest w niej zaprogramowane wchodzi w nas i albo nam obniża wibracje albo podwyższa i wznosi. Dlatego też bądźmy świadomi tego co słuchamy

All Comes for Free Advanced Customization Options

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.

Outstanding Elementor Widget Make Your Pricing Plans Glow

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.