Prawda o tym co się dzieje - aktualności z dnia 15.08.2022r. Jak reagować w sposób prawidłowy? 0
Prawda o tym co się dzieje - aktualności z dnia 15.08.2022r. Jak reagować w sposób prawidłowy?

Film, który otwiera oczy

Zostawiamy link do filmu, który pokazuje tak jak jest. Nie są to wspierające treści i na pewno nie podnoszą one wibracji. Jednak otwierają świadomość tym, którym mają otworzyć. Nie będziemy więcej się na ten temat rozpisywać. Wszystko jest w filmie. Wiele osób ma problemy i blokowane kanały przez udostępnianie informacji od Todd'a Callender'a - amerykańskiego prawnika specjalizującego się w dziedzinie prawa międzynarodowego, ubezpieczeń, podatków międzynarodowych, transakcji transgranicznych oraz zdrowia i niepełnosprawności. My poprzestaniemy na zamieszczeniu linku.

 

Ważne! Zanim obejrzysz!

Znamy energetykę tych informacji jak i innych tego pokroju. Nie są to wspierające treści, jednak musimy mieć świadomość i z manipulowanych marionetek stać się pełnymi siły i mocy istotami.

Zanim obejrzysz ten film lub inny koniecznie wejdź w stan alfa (zrelaksuj się, wycisz), następnie ustanów ochronę na wszelkie energie szkodzące Tobie i wyraź wolę spalania wszystkiego co negatywne, co pragnie Ciebie zaburzyć. Powiedz sobie, że to co słuchasz i oglądasz jest czystą informacją i kompletnie nie wywiera żadnego wpływu na Ciebie. Postaw siebie w świetle, czuj moc i siłę w sercu i wiedz, że nic Ciebie nie zaburzy. Zrób to własnymi słowami, tak jak czujesz... Liczy się świadome zblokowanie niskich wibracji, żeby nie przenikały do Ciebie.. następnie zapal świeczkę z intencją, żeby ogień spalał nisko wibracyjne energie, a po oglądaniu podnieś wibracje w naturze, medytacją, zabawą, czy czymkolwiek co daje Ci radość.

Ważne jest to żeby nie otwierać się na energie płynące z negatywnych informacji. Stajemy się tym za czym podąża nasza uwaga. Pamiętajcie o tym. Najlepiej jest nie wchodzić w nisko wibracyjne treści, jednak czasem trzeba zobaczyć co się dzieje. Lecz czyńmy to świadomie, panując nad swoją energetyką. 

Z poziomu duchowego dla oglądających ten film pragnę powiedzieć, że nie ma w całym wszechświecie rzeczy, której nie można naprawić. Praca świadoma na planie fizycznym i duchowym przynosi pełne oczyszczenie z tych "substancji". Moc jest w Nas. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl