Oczyszczanie energetyczne 0
Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne jest procesem nie tylko w przestrzeni naszej istoty duchowej. Można powiedzieć, że rozciąga się jeszcze na kilka płaszczyzn. Są nimi zdrowe ciało, odpowiedni poziom samoświadomości, odpowiedni styl życia, umiejętność rozumienia zdarzeń w kontekście wielu wcieleń i świadome kierowanie własnymi myślami.

 

Zacznijmy od tego skąd bierze się potrzeba oczyszczania energetycznego?

 

W moim doświadczeniu widziałem wiele przypadków. Na przykład byli ludzie, którzy czuli intuicyjnie, że coś na nich wpływa. Nie potrafili wypowiedzieć skąd mają to przeczucie. Dziwnie się składało, że w ich otoczeniu co jakiś czas też przewijały się osoby związane z ezoteryką, czarami, wróżki, różdżkarze itp. Zdarzało się, że już ktoś świadomy swoich możliwości energetycznych, potrzebował wsparcia osób z zewnątrz. Chodziło o to, żeby znowu czuć energię, po blokadach nałożonych przez kogoś. Widziałem też ludzi, na których nałożono czar, czy złorzeczono im i wiedzieli, że od tego czasu w życiu zaczęło się wszystko psuć. Spotkałem ludzi schorowanych, szukających pomocy poza medycyną akademicką, gdyż tamta nie dawała im nadziei.

 

Pewnie gdybym poszukał w pamięci, wymieniłbym wiele więcej motywów poszukiwań oczyszczenia. Jednak najważniejszy nie jest motyw, ale potrzeba własnej duszy. To ona kieruje ludźmi do znalezienia odpowiedniego ratunku i zmiany w obecnie obranej ścieżce.

 

Jaką zmianę mogę zaobserwować po poprawnie wykonanym oczyszczaniu energetycznym?

 

Po poprawnie wykonanym oczyszczeniu energetycznym możesz spodziewać się dosłownie wszystkiego. Przykładami typowymi są lepsze odczuwanie ciała i swojej intuicji. Zchodzi mgła umysłowa. Zaczynamy zupełnie inaczej myśleć i czuć niż dotychczas. Bardzo często zdarza się, że zmienia nam się otoczenie. Mówimy o tym, że czyści się otocznie z osób już z nami nie wibrujących. Zaczynamy dostrzegać pewne niuanse, których wcześniej nie widzieliśmy. Prawdę powiedziawszy, to ile osób tyle indywidualnych historii zmiany życia. Czasem nieprzyjemnym objawem bezpośrednio w okolicy 2-3 dni od rozpoczęcia procesu dostajemy niestrawności. Stare powiedzenie „jak nie urok to…” skądś się wzięło. Tak. Naprawdę to może się zdarzyć, gdyż nasze ciała fizyczne są wplecione w nasze powłoki energetyczne. Zmiany zapisów energii zmieniają materię. Miejscem, gdzie gromadzi się pamięć i zapisy są właśnie jelita. Stąd też bardzo często występują bóle brzucha po zetknięciu się ze złorzeczeniem czy czarami.

 

Jak długo oczyszczanie energetyczne działa?

 

Po oczyszczeniu energetycznym  jesteście „ustawieni od nowa” w najlepszy dla Was sposób. Pytanie o długość tego stanu jest pytaniem o to, jak na co dzień żyjecie. Jeżeli po takim procesie nie zmieniacie swoich negatywnych przyzwyczajeń czy stylu życia, który spowodował pewien niekorzystny stan energii wokoło Was, to stopniowo objawy sprzed oczyszczania będą wracać. Jeżeli powodem złego samopoczucia nie byliście wy sami, efekt będzie raczej długotrwały. Zdarza się również, że przychodzi ktoś, kto wokoło siebie ma tak dużo niekorzystnej energii, że po pierwszym oczyszczaniu pojawi się kolejna warstwa rzeczy do zrobienia. Mówimy wtedy o efekcie ściągania warstw cebuli. Ze ściąganiem negatywnych energii z ludzi, jest jak z wyciąganiem szkła z rany. Najpierw poleje się krew, żeby potem mogła zastygnąć, a w to miejsce narośnie zdrowa nowa tkanka. Widzę tu duże podobieństwo do świata energii, gdyż po oczyszczeniu, wokoło osoby jest zamieszanie energetyczne. Następuje wymiana niekorzystnych czynników, na te świetliste. Dopiero po jakimś czasie uspokaja się on i widzimy nowy pożądany stan.

 

Różne aspekty oczyszczania energetycznego.

 

Do właściwego, pełnego oczyszczenia siebie, potrzeba włożyć więcej wysiłku niż trafić do odpowiedniej osoby, która zrobi coś za nas. Musimy wiedzieć, że jesteśmy istotami duchowymi doświadczającymi w fizyczności, a nie odwrotnie. Dlatego, aby nasza własna istota mogła w sposób pełny i prawidłowy przez nas się wyrażać, potrzeba jej jeszcze kilku aspektów.

 

Musimy uzdrowić swoje ciało poprzez dostarczeniu mu potrzebnych składników, witamin oraz mikro i makroelementów. Więcej o tym możecie przeczytać w artykule suplementacja ciała. Ciało jako doskonały twór ma zdolności do samo uleczania, jeżeli ma „budulec” do tego. Ważnym elementem są ćwiczenia rozciągające. Chodzi o to, żeby energia mogła w ciele płynąc swobodnie. Ciało nie powinno blokować przepływu. Dlatego gibkie ciało z kręgosłupem odgrywają znaczącą rolę. Niebagatelnym aspektem zdrowego ciała są również techniki oddechowe, które natleniają ciało lub banalne codzienne spacery na świeżym powietrzu.

 

Nasz styl życia oparty na braku ruchu i braku kontaktu z naturą powinien zostać zmieniony. Aktywność fizyczna powoduje lepsze krążenie nie tylko krwi, ale i energii wewnątrz i na zewnątrz nas. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że oprócz ciała fizycznego, posiadamy jeszcze kilka ciał energetycznych, które nakładają się na siebie jak matrioszka. Przy czym ciało fizyczne jest najmniejszą z nich. Ważnym aspektem jest kontakt z naturą, gdyż ona nas doenergetyzowuje. Kto z nas nie pamięta jak zrelaksowanym można się poczuć po wycieczce do lasu, w góry czy nad morze? Wystarczy nawet krótki czas, żeby odczuć efekt wspierający. Bardzo dobre dla nas jest też chodzenie boso i uziemianie się. Niestety w butach nie jesteśmy w stanie tak dobrze wyrównać potencjałów ciała jak chodząc boso. Dołóżmy też starań do tego, żeby nie jeść przetworzonego jedzenia oraz ograniczyć używki. Sam przedmiot stylu, życia może być odpowiednim osobnym artykułem, który na pewno napiszemy z czasem.

 

Kiedy przychodzi zrozumienie procesu oczyszczania energetycznego?

 

Odpowiedni poziom samoświadomości możemy osiągnąć w krótkim czasie. Przeczytanie duchowego ABC pozwoli nam zrozumieć sporo na wielu płaszczyznach. Dlatego pozwolę sobie polecić kilka pozycji w kolejności jaką powinno się je czytać:

 

  1. Wędrówka dusz – da Wam zrozumienie tego kim jesteśmy i jak podróżujemy. Watro przeczytać wszystkie części trylogii lub chociaż tą pierwszą.

 

Wedrowka dusz

2. Rozmowy z Bogiem – choć nie są religijną książką, odpowiadają na wiele pytań jakie każdy z nas zadaje sobie wiele razy w życiu. Polecam całą serię. Pierwszy tom obowiązkowo.

 rozmowy z bogiem ksiazka

3. Samo uzdrawianie metodą Silvy – pokaże Wam, jak w praktyce można kierować własnym umysłem oraz osiągać stan połączenia ze sferą duchowej energii i informacji.

samouzdrawianie metoda silvy

 

Świadome kierowanie własnymi myślami

 

Być może znaczną część z Was to zdziwi, ale myśli to materia. Choć nie jest ona tak gęsta jak ciała stałe, to myśli są istotną przestrzenią każdego z nas, ale i przestrzenią uwspólnioną nas wszystkich. Zapanowanie nad własnym umysłem jest kluczowe dla stałego utrzymywania wysoko wibracyjnej energetyki ciał. Niekontrolowane myśli i ich natłok zagrażają naszemu zdrowiu oraz celom. Jest to następny duży temat, który będziemy po trochę rozwijali w innych artykułach. Musicie jednak wiedzieć, że opanowany mózg jest waszym największym przyjacielem, ale niekontrolowany będzie zdecydowanie Waszym wrogiem. Częściowo temat myśli i gonitwy myśli jest rozwinięty w ostatniej polecanej książce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl