Ametyst i jego właściwości. Kryształ od którego zaczynamy naszą podróż w głąb siebie. 0
Ametyst i jego właściwości. Kryształ od którego zaczynamy naszą podróż w głąb siebie.
Szczotki ametystowe i geody są popularne nie tylko ze względu na ich wspaniały i piękny fioletowy odcień, ale także ze względu na ogromne korzyści, jakie oferują. Naszą podróż w głąb siebie wspiera wiele różnych istot oraz przedmiotów. Jednym z elementów bardzo mocno oddziałowujących na nas są Kryształy. 
 
Kryształy to nie zimne i surowe minerały na które patrzy się przez pryzmat fizyczno-chemiczny. To Istoty... wspierające nas i ułatwiające transformację...
 
Poznaj możliwości Ametystu, zobacz jak wile można z nim zrobić.

Właściwości ametystu.

 • Ametyst chroni nas przed negatywnymi zdarzeniami – Zapewnia ochronę naszemu domostwu oraz podczas podróży. Oferuje duchową ochronę przed urokami, czarną magią i atakiem psychicznym.

 • Ametyst jest bardzo uspokajający – jego energia i wibracje uwalniają od wszelkich niepożądanych emocji. Odstresowuje. Łagodzi. Koi. Uspokaja i odpręża ciało, umysł i ducha.

 • Ametyst zapewnia stabilność emocjonalną – usuwa negatywne ładunki emocjonalne i pomaga nam spojrzeć na sprawy z odpowiedniej perspektywy. Kiedy nasze emocje są zrównoważone, łatwiej możemy znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

 • Ametyst redukuje myśli samobójcze – równoważy nasze emocje i pomaga nam odłożyć na bok negatywne emocje, jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do zdrowszych myśli o sobie. Zaczyna nas ogarniać pozytywna energia.

 • Ametyst zmniejsza frustrację i drażliwość – w obecności jego kojącej energii trudno jest poczuć pobudzenie nerwowe.

 • Ametyst jest uspokajający i podnoszący na duchu – ametyst ma niesamowitą zdolność jednoczesnego uspokajania i stymulowania i ładowania energetycznego.

 • Ametyst wzmacnia cierpliwość, równoważy umysł, ciało i ducha – lecznicze moce ametystu przynoszą korzyści umysłowi, ciału i duchowi jednocześnie, przywracając nam równowagę, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Czujemy się bardziej spokojni, cierpliwi i lepiej radzimy sobie w trudnych sytuacjach.

 • Ametyst wzmacnia wewnętrzną siłę – stabilność emocjonalna, którą pomaga nam osiągnąć ametyst, poprawia naszą wewnętrzną siłę i pewność siebie.

 • Ametyst wspomaga zdrowie i łagodzi nerwy – wspomaga układ nerwowy w bardziej wydajnym funkcjonowaniu, nasze ciało jest w stanie lepiej radzić sobie ze stresem. Pomaga naszym hormonom działać optymalnie. Poprawia przepływ tlenu we krwi. Pomaga nam w sprawach żołądka, serca i skóry. Zmniejsza objawy zapalenia stawów, szumów usznych i bólu głowy.

 • Ametyst pomaga walczyć z depresją – pomaga nam czuć się jednocześnie spokojnym i podniesionym na duchu, co jest jednym z najlepszych sposobów na walkę z depresją. Odstrasza negatywne i złe myśli.

 • Ametyst pomaga w uzależnieniach – starożytni nazywali ametyst „kamieniem trzeźwości”, ponieważ mówiono, że zapobiega pijaństwu, siedząc w jego otoczeniu łatwiej zwalczamy nałogi. Może on złagodzić stres w życiu osób uzależnionych i ich bliskich. Trzyma na wodzy niepowściągliwość i obdarowuje rozsądkiem.

 • Ametyst czyni nas szczęśliwszymi – przyglądając się i doświadczając tych wszystkich korzyści, jak moglibyśmy nie czuć się szczęśliwsi. Tym samym mniej zestresowani mając w zanadrzu tak wspaniałego "przyjaciela" jakim jest ametyst.

Geody ametystowe Wzrastajmy 

Korzyści z posiadania ametystowej geody / szczotki w domu

Oczyszcza przestrzeń z negatywnych energii
Wprowadza poczucie ciszy, harmonii i spokoju w domu.
Wprowadza energię miłości. Tworzy barierę ochronną przeciw negatywnym energiom.
 
Zwiększa zdolności parapsychiczne
Ametyst daje możliwość większego zrozumienia stanu rzeczy – poszerza percepcję. Podnosi nasze wibracje, pomaga aktywować zdolności intuicyjne, psychiczne i jasnowidzące.
 
Wprowadza jasność umysłu
Ametyst sprzyja kreacji. Poprawia podejmowanie decyzji dzięki lepszej logice i duchowemu wglądowi. Zmniejsza rozbieganie umysłu, prowadzi do głębokiego wyciszenia.
 
Poprawia zdrowie fizyczne
Ametyst ma odtruwający charakter, może zmniejszyć bóle głowy, zrównoważyć hormony i zniwelować bezsenność. Zmniejsza stres i niepokój.
 
 

Informacje te mają na celu otwarcie Twojego umysłu na działanie tego niesamowitego minerału. Uświadomienie sobie, że jest to możliwe, a skoro jest możliwe to chętnie spróbuję. Popracuję z kryształem i postaram się zaobserwować co się dzieje, czy mnie wspiera...

Otwarcie się na takie informacje to połowa sukcesu, zaczynamy w ten sposób wysyłać sygnały energetyczne do przestrzeni typu: jestem gotowy żeby odczuwać więcej. Jestem gotowy żeby korzystać z tych niesamowitych energii. Świat i wszystko wkoło bazuje na naszej wolnej woli. Otwierając się na nowe, możemy doświadczyć niesamowitych efektów. Po prostu tylko chciejmy to zobaczyć, otwierajmy się...

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl